www.autogascoubal.cz >> O NÁS: Autogas Coubal - Specialista na přestavby LPG

O NÁS: Autogas Coubal - Specialista na přestavby LPG

Kliknutím na fotku ji zvětšíte.

AUTOGASCOUBAL je tradiční značka na LPG trhu se snahou o trvale nejvyšší kvalitu našich produktů, což jsou přestavby LPG a montáž LPG. Vše provádíme také se snahou o trvale nejvyšší kvalitu dodávaných produtktů a služeb s ohledem také na ekonomická hlediska výhodná pro zákazníka a ekologická výhodná pro všechny. Tuto naši snahu ocenily i někteří prodejci nových vozidel a zařadily náš systém Vialle do nabídky nových vozidel se zárukou.

1.3.1990 založena firma Coubal Vladimír Autoservis, která postupně konvertovala na LPG pohony, přestavby LPG, montáž LPG a revize LPG. Počátek je ve vývojovém a závodním odělení JAWA, kde zakladatel Vladimír Coubal pracoval jako mechanik-vývojář. Tam se setkal s dovezenými Lovato systémy a sám si je také zamontoval do svých vozidel. Výhodnost provozu byla tehdy veliká. Oblíbil si proto tento druh pohonné hmoty natolik, že v roce 1993 byl při spuštění LPG jako povoleného paliva pro motorová vozidla.
Od tohoto roku stoupal podíl LPG přestaveb, montáží LPG a revizí LPG až na konečných 80-90%(1996) produkce, 20-10% pro servis zařízení a motorů poháněných LPG.

Firma je rodinného typu se snahou nechat vyniknout talentované jedince a zároven tvořit silný tým.

Snažíme se spoluprácí s vysokoškolským systémem o zachycení nejnovějších trendů v oboru LPG a sami odzkoušet různá zařízení ve vlastním vozovém parku dříve než je poskytneme zákazníkovi. Tím se mohou naši zákazníci vyhnout problémům spojeným s dětskými nemocemi nových zařízení.

AUTOGASCOUBAL, Puchmajerova 9, 158 00 Praha 5, mobil: +420 777 945 326, e-mail: coubal@autogascoubal.cz
WWW.SUBARU.CZ - Akční ceny a nabídky přímo od dovozce! - WWW.SUBARU.CZ
Jsme smluvní partner AGC Strakonice, LPG MUSIL - Pobočka Žamberk: www.lpgmusil.cz
Copyright © 2009 AUTO GAS COUBAL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront